O firmie

Specjalnością naszej firmy jest produkcja eleganckich opakowań oklejanych z papieru i tektury. Wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań pozwala nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Produkty z naszej firmy odznaczają się najwyższą jakością wykonania i trafiają do odbiorców w całej Europie a także USA.

Wśród naszych klientów znajduje się wiele znanych firm z różnych branż i takich krajów jak Francja, Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania, Szwecja, Grecja etc.

W naszej ofercie znaczący udział stanowią opakowania dla fotografii. Posiadamy jedną z najszerszych ofert opakowań dla tej branży w Europie.

Realizujemy projekty od standardowych po zaawansowane i zapewniamy naszym klientom wsparcie na każdym etapie, od projektu, produkcję, aż po procesy wykończeniowe. Własne zaplecze projektowe pozwala nam dopasować produkt do indywidualnych potrzeb Klienta. Przed złożeniem zamówienia dostarczamy bezpłatne wzory do akceptacji co daje pewność, że ostateczny odbiorca otrzyma estetyczne i funkcjonalne opakowanie.

Od lat intensywnie pracujemy nad rozwojem. Nieustannie poszerzamy ofertę produktów, aby móc zaspokoić potrzeby jak najszerszego grona odbiorców.

W związku z dużym zainteresowaniem obecnych i przyszłych klientów wprowadziliśmy do oferty opakowania drewniane.


Al. Jana Pawła II 61-C/ 304
01-031 Warszawa
woj. mazowieckie, Polska


biuro@innbox.eu

Dla fotografii
photo@innbox.eu

+48 882828648
+48 696470777